Transport kruszyw

Wariant I: Transport samochodowy

Zaletą naszej firmy jest transport materiałów sypkich. Nasz transport zawsze dociera na miejsce w wyznaczonym terminie. Towary naszych klientów odbieramy i dostarczamy do wszystkich regionów naszego kraju. Posiadamy tabor samochodów samowyładowczych o ładowności do 28 ton, każdy z nich posiada nadajnik GPS – system monitorowania i ochrony co nam i Państwu zapewnia 100% bezpieczeństwa transportu. Cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcami dzięki łączności telefonicznej.

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i uprawnienia w tym zakresie. Oferujemy atrakcyjne stawki za usługi transportowe.

Wariant II: Transport kolejowy

Współpracujemy z renomowaną firmą Rail Polska, która posiada własny tabor kolejowy. Realizujemy przewozy całopociągowe towarów masowych. Łączenie zalet różnych środków transportu w przewozie towaru np. w przewozach szynowo – drogowych, pozwala nam i Państwu zaoferować wartość dodaną w postaci oszczędności czasu i zmniejszenia kosztów.

Zawsze dobieramy odpowiednie rozwiązanie gwarantujące optymalną efektywność podejmowanych działań oraz minimalizację kosztów dla Klienta.

Kontakt

Rad-Trans Radosław Antoniuk
05-230 Kobyłka
ul. Napoleona 63a
tel/fax: 022 786-42-72
biuro@radtrans.pl

Właściciel:
Radosław Antoniuk
tel: 510-042-273
radoslawantoniuk@radtrans.pl

formularz kontaktowy