O firmie

Rad-Trans działa na rynku od 2006 roku. Siedziba firmy mieści się w Kobyłce pod Warszawą.  Głównym przedmiotem działalności jest sprzedaż kruszyw, tj. żwirów płukanych i sortowanych, piasków kopalnianych, kruszyw drogowych takich jak grysy, tłucznie, mieszanki i niesorty. Tak więc praktycznie wszystkie wymienione towary dostarczane są  głównie do budowy dróg. W dyspozycji firmy jest kilkadziesiąt jednostek samowyładowczych,  które dostarczają zamówione towary na wskazane przez klientów miejsca.

Od początku naszej działalności współpracujemy z takimi firmami jak: Cemex, Skanska, Bilfinger, Strabag, natomiast naszymi dostawcami są, Kieleckie Kopalnie Surowców Mineralnych, Zakłady Przemysłu Wapienniczego TRZUSKAWICA, Kamieniołomy Świętokrzyskie Sp. z o.o., Colas, oraz liczne kopalnie odkrywkowe i producenci kruszyw naturalnych.  Założyciele firmy doświadczenie na rynku kruszyw zdobywali w latach poprzednich obsługując budowy  tras tranzytowych i lokalnych w Warszawie i okolicach.

Firma działa na terenie całego kraju gdzie dzięki przystępnym cenom, różnorodności oferowanych towarów oraz jakości świadczonych usług zdobyła pozycję i uznanie. Stale poszerzany jest krąg kontrahentów i rozwijany jest asortyment usług. Poza wymienionymi usługami zapewniamy naszym kontrahentom rzetelną i terminową obsługę biurową, którą gwarantuje doświadczony i sumienny zespół pracowników.

Kontakt

Rad-Trans Radosław Antoniuk
05-230 Kobyłka
ul. Napoleona 63a
tel/fax: 022 786-42-72
biuro@radtrans.pl

Właściciel:
Radosław Antoniuk
tel: 510-042-273
radoslawantoniuk@radtrans.pl

formularz kontaktowy